دستورالعمل‌های قوانین «روح» چیست و چطور آن‌ها را به کار ببندیم؟

با اینکه این دستورالعمل در اصل برای روح انسان تهیه شده است، ولی چون سایر ابعاد نیز در تقویت روح می‌توانند نقش مهمی داشته باشند، بنابراین این دستورالعمل شامل قوانینی می‌شود که در هر سه بعد انسان (جسم، ذهن، روح) مواردی را ارائه می‌دهد. انسان اگر بخواهد لحظه‌‎به‌‎لحظه به سوی منبع محبت و عشق سیر کند و حتی در حالت خواب یا تفریح و خوش‌گذرانی این حرکت را متوقف نکند، با عمل کردن به این دستورالعمل‌ها می‌تواند به گونه‌ای زندگی کند که از هر ثانیه از زندگی خود احساس رضایت کامل داشته باشد؛ حتی اگر خشمگین باشد یا چیزی را از دست داده باشد یا هر مشکل دیگری داشته باشد.

به عبارت دیگر، هر اندازه که در زندگی خود استفاده از قوانین روح را کنار بگذاریم، سرانجام آن، حس نارضایتی درونی و رسیدن به پوچی خواهد بود. شاید این حس نارضایتی در همان لحظه کاملا محسوس به نظر نرسد، ولی در سپری شدن زمان به‎‌خوبی حس خواهد شد. با این وجود اگر کسی به‌خاطر حواس‌‎پرتی یا هر چیز دیگر لحظاتی اتصال خود را با منبع بی‌پایان قطع کرد و در بی‌راهه قدم گذاشت، راه‌کارهایی در این دستورالعمل‌ها وجود دارد که شخص بتواند دوباره به مسیر اصلی بازگردد و طی مسیر کند.

به صورت کلی این قوانین بیانگر 5 حالت برای انسان است:

  1. مواردی که به‌‎عنوان نیروی اصلی انسان برای طی کردن مسیر استفاده می‌شوند و اگر نباشند روح نمی‌تواند حرکت کند.
  2. مواردی که اگر انجام شود، مانند یک مانع در بین راه عمل می‌کند. این موارد باعث توقف یا شاید انحراف روح از مسیر خود بشود.
  3. مواردی که به‎‌عنوان مواد انرژی‌زا عمل می‌کنند و سرعت حرکت روح را افزایش می‌دهند.
  4. مواردی که اگر انجام شوند مانند سرعت‌گیرهای بین راه عمل می‌کند. این موارد باعث کندی سرعت حرکت روح به سمت منبع بی‌پایان می‌شوند، اما حرکت را متوقف نمی‌کنند.
  5. مواردی که انجام دادن یا انجام ندادن آن‌ها تأثیری در سرعت حرکت روح نمی‌گذارند. این موارد شامل اکثر کارهای روزمره ما می‌شود که با هم‌جهت کردن این موارد با سوپرهدف، می‌توانیم آن‌ها را به مورد 3 پیوند بزنیم.

از کجا این قوانین را پیدا کنیم تا بتوانیم آن‌ها را بشناسیم و به آن‌ها عمل کنیم

منبع بی‌پایان برای این مسئله هم به فکر ما انسان‌ها بوده است؛ اما قبل از اینکه این بخش را ارائه دهیم لازم است از یک چهره‌ آشنایی که تا چشم باز کرده‌ایم آن را دیده‌ایم و حتی اکنون هم او را می‌بینیم، پرده‎برداری کنیم. کسی که شاید خیلی از شما خوانندگان حدس زده‌اید کیست. آن چهره نیست، مگر چهره منبع بی‌پایان. ممکن است با خود بگویید چگونه یک چیز بی‌پایان را می‌خواهید رونمایی کنید، چیزی که نه سر دارد و نه ته! باید بگویم منظور از پرده‌برداری از آن چهره این نیست که آن را جلوی چشمانتان بیاورم، بلکه شما آن را با دیده قلب و روحتان خواهید دید و حس خواهید کرد. می‌توانید ادامه متن را بخوانید و این حس را تجربه کنید.

قبل از ورود

پشت پرده اینکه چرا قبل از ورود به مبحث اصلی، این مورد را بیان می‌کنم، دنیایی شگفت‌انگیز قرار گرفته است. دنیایی که با ورود به آن متوجه خواهیم شد شاید تا کنون مشغول بازی کردن بوده‌ایم و الان می‌خواهیم به صحنه اصلی قدم بگذاریم. احتمالا تا کنون در مورد باورها و قدرت‌ آن‌ها در تغییر روال زندگی مطالبی را شنیده باشید، اما چیزی که اکنون در مورد آن می‌خواهم بگویم کمی فراتر از این موضوع است. موضوعی با عنوان تأثیر باورها بر دی ان ای «DNA» و ساختار ژنتیکی انسان. انسان تا به چیزی باور نداشته باشد، هیچ‌گاه نمی‌تواند به آن برسد! این جمله‌ای است که دیگر در هر مجله و سایت و مقاله و سایر موارد قرار گرفته است، اما واقعا چرا این‌‎گونه است؟ برای یافتن پاسخ با تکنیکی روبرو می‌شویم به نام «بیوکنزی» یا «بیوکینزی» «Biokinesis».

بیوکنزی یا بیوکینزی تکنیکی است که با به‌‎کارگیری انرژی و قدرت ذهن، می‌تواند بر DNA انسان تأثیر گذارد.

بنابر تجربیاتی که در مقالات و سایت‌های مختلف در دسترس است، تأثیر بر DNA باعث تغییر در رنگ چشم، رنگ مو، رنگ پوست، کاهش یا افزایش وزن، رویش مو و بهبود بینایی و شنوایی و بهبود بدن فیزیکی شده است.

خود بر خود

به زبان خیلی ساده بیوکنزی تأثیر فرد بر «خود» است؛ به گونه‌ای که این تأثیر باعث تغییر در فیزیک فرد شود. شخص می‌تواند ازاین‌‎طریق کد DNA را تغییر دهد و بدین‎‌ترتیب از نظر فیزیکی خود را تغییر دهد.

«بیو» از کلمه بیولوژی گرفته شده که به معنای «زیست» و فعالیت‌های سلول‌های زنده است؛ «کینزی» هم به معنای کنترل کردن است که در کل، کلمه بیوکینزی به معنای توانایی کنترل و تغییر در ژن (دی ان ای) با استفاده از قدرت ضمیر ناخودآگاه است.

بنابراین باورهای انسان می‌توانند روی ساختار فیزیکی بدن تأثیر بگذارند؛ پس اگر کسی نسبت به منبع بی‌پایان عشق و محبتی که تا کنون دربارۀ آن صحبت کرده‌ایم باور داشته باشد، به صورت ناخودآگاه تمام فیزیک بدن او در راستای آن مسیر شکل خواهد گرفت و در نقطه مقابل این حالت، اگر کسی نتواند نسبت به منبع بی‌پایان محبت و عشق باور محکم و استواری کسب کند، نمی‌تواند حتی در پایین‌ترین سطح، یعنی سطح جسمی و فیزیکی، وارد عرصه محبت و عشق شود، چه برسد که بخواهد ذهن و روح خود را در این مسیر به کار بگیرد.

باور شما در کدام رتبه قرار دارد؟

باورهای انسان، خود دارای درجه و رتبه‎‌بندی‌هایی هستند. پایین‌ترین رتبه باورها آن‌هایی هستند که با کوچک‌ترین تردیدی از بین می‌روند و بهترین باورها آن‌هایی هستند که آن‎قدر محکم و استوارند که هیچ‌گونه تردیدی نمی‌تواند باعث دست کشیدن انسان از آن‎ها شود. به هر میزان که باور انسان قوی‌تر و رتبه آن بالاتر باشد، ابعاد سه گانه او در ساختار خود تغییرات بیشتری را می‌پذیرند و انسان اولین قدم‌های خود را در مسیری که به آن باور مربوط می‌شود، به بهترین نحو ممکن برمی‌دارد. برای وارد شدن در مسیر رسالتمان و حرکت در راهی که به منبع بی‌پایان محبت عشق خواهد رسید، در ابتدا باید به آن منبع باور داشت، آن هم نه باوری که پس از مدتی با کوچک‌ترین تردید از بین برود؛ باوری که بتواند وجود یک منبع بی‌پایان را به گونه‌ای در قلب جای دهد که حتی یک‎میلیونیم درصد یا کمتر نتوان نسبت به آن شک کرد. باوری که پس از اعتقاد به آن، می‌توانیم آن را در وجود خود حس کنیم.

پیچیدگی نظام آفرینش، خلقت انسان، نظم‌های مستتر و نامستترِ در هستی، همگی می‌توانند تا حدودی باور شخص را به وجود آن منبع تقویت کنند؛ اما با وجود این کسانی هستند که هنوز منتظر دلیلی قاطع و میخ‌کوب‎کننده هستند که هیچ شک و حتی یک مورد تناقض نتواند آن را از بین ببرد! دلیلی مختصر، ساده و روان، با بیانی عقلی و علمی!

جایی غیر از کره زمین

باید بدانید که به‌‎هیچ‌‎عنوان بد نیست که انسان به موضوعی شک کند و اتفاقا همین شک‎‌ها باعث پیشرفت انسان شد؛ چرا که شک کردن‌ها باعث شد، برای انسان سؤالاتی پیش بیاید و وقتی که او خود را در معرض مجهولات بی‌پایان دید، بر این شد که جواب آن‌ها را پیدا کند و پیدا کردن جواب‌ها بود که انسان را تا به امروز به این پیشرفت علمی در هر زمینه‌ای رساند. روزگاری انسان شک می‌کرد که مگر ممکن است بتوانم مانند پرندگان پرواز کنم. بعد برایش سؤال شد که آیا می‌شود پرواز کرد و در پی جواب آن سؤال موفق به ساخت هواپیما و سایر وسیله‌هایی شد که قابلیت پرواز دارند! امروز شک می‌کند که می‌شود جایی به غیر از کره زمین زیستگاهی برای انسان یافت!

کمتر از 5 دقیقه

درست است که منبع نامتناهی آن‌‎قدر بزرگ و واضح است که حتی برای بعضی نیاز به اثبات ندارد؛ چون همه‎‌چیز را نشانه‌ای از وجود هستی‌‎بخش او می‌بینند، مثلا بعضی از دانشمندان در مورد وجود آن منبع می‌گویند: «بودن آن بدیهی است و احتیاج به دلیل ندارد». بااین‌‎حال او برای انسان‌ها، به اندازه موجوداتی که وجود دارند، راه‌کارهای کوچک و بزرگی قرار داده تا بتوانند او را حس کنند و تا زمانی که نور عقل می‌درخشد هیچ شک و شبهه‌ای نمی‌تواند آن را خاموش کند. پس، از قوی‎ترین و استوارترین دلیلی که عقلی صرف است و در عین استحکام از سادگی و اختصار بهره می‌برد، وجود آن را در کمتر از 5 دقیقه برای شما اثبات خواهم کرد.

شما با مطالعه و درک مطلبی که خواهید خواند، حتی اگر تا کنون به آن منبع اعتقادی هم نداشته‌اید، وجود او را می‌پذیرید و می‌توانید برای خودتان و سایر کسانی که می‌خواهید مثل شما از آگاهی برخوردار شوند، وجود او را در کمتر از 5 دقیقه به اثبات برسانید که در نتیجه، اولین قدم را برای انجام مأموریت خود برمی‌دارید. قدمی از جنس «احساس منبع بی‌پایان محبت و عشق».

ادامه دارد…

نویسنده: محمد دهنوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *